4 C
Brno
Pondělí, 27 března, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Jak vybírat prádlo pro muže?

Prvním a nejdůležitějším kritériem u spodního prádla je jeho pohodlné nošení. Nemělo by nám nikde překážet, bránit v pohybu, kousat nebo být jakkoliv nepohodlné. Ideálně bychom o něm neměli vůbec vědět. Jak ale zvolit to správné?

Při výběru pánského spodního prádla bychom se měli zaměřit na tři body, velikost, střih a materiál.

Velikost

více v článku...

Častým prohřeškem při výběru prádla je špatně zvolená velikost, a to bez ohledu na to, zda si spodní prádlo kupuje muž sám sobě nebo mu ho vybírá partnerka jako dárek. Příliš malé prádlo škrtí a omezuje v pohybu, větší velikost, než je potřeba, s sebou nese riziko podráždění kůže kvůli krčení přebytečné látky. V tomto případě je metr dobrým pomocníkem a velikost vybíráme podle reálných centimetrů a ne jen odhadem.

Střih

Zásadní roli hraje také střih s nohavičkami nebo bez, upnutý nebo volný. Záleží na tom, jaké preference má muž, pro kterého je prádlo určené a také kam se chystá. Trenýrky mají širší nohavičky a volnější styl, neposkytují však téměř žádnou oporu intimním partiím, což může být nepříjemné při pohybových aktivitách. Naopak slipy a boxerky kopírují tvar těla, jsou přiléhavé a poskytují dostatečnou oporu. Jsou proto vhodné pro veškeré sportovní aktivity.

Materiál

O tom, zda se bude prádlo pohodlně nosit, nebo nás bude kousat a škrábat, rozhoduje materiál. Nejoblíbenější je léty vyzkoušená přírodní bavlna, která dobře saje pot a je příjemná na dotek. Populární jsou také její kombinace s moderními materiály, jako jsou modal, elastan nebo spandex. Pro sport volíme prádlo z funkčních materiálů pro běžné nošení vsadíme právě na bavlnu nebo její kombinace.

Zapomenout bychom neměli ani na kvalitní zpracování a teprve poté řešit design nebo cenu. Kvalitní spodní prádlo nám dlouho vydrží, bude se příjemně nosit, nebude nás omezovat a bude tak splňovat veškeré požadavky, které na své prádlo muži mají.

bydlení
Předchozí článekSháníte matrace na míru? U Ostaše vám pomohou se správným řešením
Další článekRomantický hotel poblíž Karlštejna umožní konání řady akcí

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny