1.2 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Jednou za čas se stane, že se člověk zadívá do zrcadla a uvědomí si, že co se týče svého oblékání, upadl jeho styl do každodenní rutiny. Na tom nemusí být nic špatného, pokud jste se svým stylem oblékání spokojená. Není ale od věci někdy zkusit trochu zaexperimentovat. Třeba zjistíte, že jste přesně takovou změnu stylu potřebovala, jen jste nebyla schopná se k ní odhodlat. Styl oblékání je možností, jak vyjádřit svou osobnost. Je důležité, abyste se ve svém oblečení cítila dobře a sebevědomě. Jen tak budete vyzařovat sebejistotu a krásu i po šedesátce. Jak ale svůj styl najít, když člověk tápe?

Aktualizujte svůj šatník

Projděte svůj šatník hezky kousek po kousku. To, že daný kus oblečení byl před deseti lety váš nejoblíbenější, ještě neznamená, že je to důvod k tomu si ho schovávat i dnes. Co vám kdysi sedělo, už vám dnes nemusí slušet tak jako kdysi. Možná se také váš vkus od té doby posunul někam jinam. A i kdyby se ve vašem šatníku nacházely jen prvotřídní kousky, které vám všechny bez výjimky padnou a sluší, zaslouží si váš šatník jednou za čas trochu aktualizovat. Můžete si pořídit nový šperk nebo třeba kabelku. Nebojte se ani barev, pusťte je zpět do svého šatníku! Můžete je podpořit i jemným make-upem v broskvové a růžové barvě.

Zapojte vlasy

Říká se, že když žena významně změní účes, změní i svůj život. V důchodu člověk snadno upadne do rutiny, každý jeho den je stejný jako ten předchozí. Změna účesu je jednou z možností, jak tuto rutinu přerušit. Navíc správný účes dokáže obličej doslova prozářit. A když se svým novým účesem nebudete spokojená, není nic jednoduššího než počkat, než vám vlasy znovu dorostou.

Úsměv, prosím

Dobrá nálada a úsměv mají větší účinek než sebedražší šperk. Navíc úsměv zlepšuje náladu, a to i v případě, když se do něj zpočátku člověk nutí. Pokud je člověk sám se sebou spokojený, má pro co žít a dívá se na svět s optimismem, úplně září. Stačí se jen upřímně usmát a budete mít jiskru, která nepůjde přehlédnout.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny