-0.7 C
Prague
Středa, 12 ledna, 2022

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Když se v domě něco rozbije nebo vznikne nějaký jiný problém, ne každý z nás si s tím dokáže poradit. Ano, menší opravy a kutilství lze snadno zvládnout vlastníma rukama, s těmi komplikovanějšími věcmi však nemusí být jednoduché si poradit na vlastní pěst. Zvlášť, když už člověk není nejmladší. Pro seniory pak může být obtížné nalézt někoho, kdo by jim s těmito věcmi dokázal pomoci a potřebné věci opravil.

Služby, slevy, výhody

Celostátní česká služba se rozhodla starším lidem s tímto problémem pomoci. Nabízí pomoc s nalezením vhodného manuálního pracovníka a zajišťuje i právní servis, finanční a realitní poradenství, informace o dopravních spojeních a kulturních událostech. Zkrátka, Celostátní česká služba zprostředkovává pro lidi slevy a výhody, dostupné pro každého. Dokonce nabízí i možnost, jak ušetřit při běžných nákupech. A co je nejlepší? Čím více uživatelů Celostátní česká služba má, tím lépe, zajistí to totiž lepší postavení při domlouvání slev a výhod s dodavateli služeb.

Oprava pračky i pronájem domu

Vše funguje na základě uživatelské linky, která slouží ke zprostředkování daných služeb. Největší zájem je dlouhodobě právě o manuální práce, tedy například rekonstrukce bytů a koupelen, pokládku podlahy a další stavební práce, malíře pokojů, instalatérské služby nebo opravu elektrospotřebičů. Přes Celostátní českou službu si ale dokážete zajistit i úklidové práce, stěhování a hodinové manžely.

Pokud potřebujete pomoci zajistit bydlení, přes uživatelskou linku se spojíte s odborníky, kteří vám poradí s prodejem, koupí i pronájmem nemovitosti. Hravě si poradí i se získáním znaleckého posudku nebo energetického průkazu nemovitosti. Při zajišťování těchto služeb si nemusíte dělat starosti o kvalitu služeb. Služby jsou nabízeny pouze u prověřených firem, přičemž při jejich prověřování nejde ani tak o recenze na internetu jako spíš o přímé doporučení zákazníků. Máte tak zajištěnou kvalitně odvedenou práci v termínu a za co nejlepší cenu.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny